Eclipse Cross 2021: Всеукраїнська онлайн-презентація нового міського кросовера від Mitsubishi Motors

Інформація розміщена на правах реклами:

Всеукраїнська презентація нового Mitsubishi Eclipse Cross пройде 27 квітня, о 12.00, на офіційному YouTube-каналі Mitsubishi Motors в Україні. Запрошуємо переглянути презентацію.

ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Сміливо виходьте за рамки повсякденності! Саме так можна охарактеризувати місію нового Eclipse Cross. Презентацію створили в форматі, який максимально розкриє сильні сторони продукту нового рівня: його динаміку, технологічність і неймовірно привабливий стиль. Глядача перенесуть у віртуальне конструкторське бюро корпорації Mitsubishi Motors, де ведучий в компанії милої цифрової асистентки Міцу розкажуть про інновації та фірмові технології оновленої моделі. Серед них — нова стильна зовнішність, збільшені довжина кузова і багажник, поновлення в інтер’єрі салону, провідні системи безпеки і «розумна» система повного приводу S-AWC з системою контролю вектору тяги, а також разом з 1,5-літровим турбованим двигуном буде пропонуватися ще один — 2,0-літровий атмосферний.

Під час онлайн-презентації будуть озвучені комплектації, доступні до продажу, а після презентації офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi, компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна», оголосить ціни на кросовер.

Источник news.infocar.ua

Не пропусти:   Новый стандарт пассажирских перевозок