Старт продажів нового RENAULT EXPRESS

Информация размещена на правах рекламы:

В офіційній дилерській мережі Renault розпочинаються продажі нової моделі Express вартістю від 414 400 грн*.

Оснащений 5 повнорозмірними сидіннями та великим відділом для багажу, новий Express призначений для родин та власників бізнесу, аби відповідати всім необхідним потребам.

716-мм бічні двері та корисна довжина по підлозі 1189 мм (багажна зона за задніми сидіннями) – найбільші на ринку.

Оснащується мультимедійною системою Renault EASY LINK з 8-дюймовим екраном, а також новими системами допомоги водію.

Новий Express пропонує одне з найкращих співвідношень універсальності до ціни, не забуваючи і про якість, якою бренд Renault відомий на весь світ. Автомобіль відповідає всім індивідуальним та професійним потребам завдяки рекордному простору для вантажу. Новий Express можна використовувати для того, щоб дістатись до роботи, забрати дітей зі школи або навіть поїхати на відпочинок!

Просторий та універсальний автомобіль

Оснащений 5 повнорозмірними сидіннями та великим відділом для багажу, новий Express призначений для родин, власників бізнесу, щоб відповідати всім необхідним потребам (як робочим, так і побутовим).

5 важливих особливостей моделі

  • Найбільше багажне відділення на ринку — 800 л
  • Найширші зсувні бічні двері серед конкурентів — 716 мм
  • П’ять повнорозмірних сидінь і заднє сидіння, що складається (2/3–1/3) для перевезення речей всієї родини.
  • 8-дюймова мультимедійна система Easy Link з функцією реплікації смартфона, навігацією та безпровідним зарядним пристроєм
  • Дизельний двигун 1.5 dCi 95 к.с з 6-ступеневою коробкою передач і бензиновий двигун 1.6 SCe 110 к.с.

Новий Express може похизуватись найбільшим відділенням для перевезення речей — своїм багажником на 800 л. Але об’єм може збільшитись до 3000 л зі складеними сидіннями без полички.

Не пропусти:   Главные автоновости дня: 20 июля 2021

Завдяки надзвичайно широким дверям, вхід та завантаження стали ще легшими.

716-міліметрові бічні двері та корисна довжина по підлозі 1189 мм (багажна зона за задніми сидіннями) – найбільші на ринку.

Багато місця для речей саме там, де потрібно

Відділення для речей об’ємом 54 л дозволяє зберігати в салоні все, що потрібно водіям та пасажирам. Поїздка значно полегшиться завдяки сімнадцяти різним відділенням для зберігання речей.

Технологічне оснащення

Новий Express пропонує три пропозиції мультимедійного оснащення: Radio Connect R & Go, а також мультимедійну систему Renault EASY LINK (з 8-дюймовим сенсорним екраном і реплікацією смартфону).

Також можна встановити бездротову зарядку для смартфона, до трьох USB-роз’ємів і до чотирьох розеток 12В, одна з яких – у багажному відділі.

Бензиновий та дизельний двигуни на вибір

Новий Express може бути оснащений бензиновим двигуном 1.6 TCe 110 к.с (з 5-ступеневою механічною коробкою передач) або дизельним двигуном 1.5 dCi 95 к.с (з 6-ступеневою механічною коробкою передач).

Новий Express виробляється на заводі Renault у Танжері (Марокко).

*За умови придбання в кредит за програмою Renault Фінанс.

Источник news.infocar.ua