Ляльки на Аукціонах США і в Україні: як битки продають під виглядом цілих авто?

Інформація розміщена на правах реклами:

Вживані авто з Америки — найпопулярніший сегмент серед українських автолюбителів. Машини з американських аукціонів купують як безпосередньо зі Штатів, так і на внутрішньому ринку України — вже доставлені й розмитнені. Фахівці рекомендують купувати бу авто в США суворо через професійні компанії по автоімпорту, але не всі слідують цій пораді. Особливо заповзятливі українці вважають за краще купувати на аукціонах самостійно або зовсім шукати авто з Америки на українських автосайтах.

У цих випадках дуже великий ризик потрапити на фейковий автомобіль або навіть купити «ляльку». Якщо покупець потрапляє на фейкове оголошення, то в гіршому випадку він просто не зможе купити конкретний автомобіль. Адже фото несуть виключно рекламно-вітринний характер, з їх допомогою залучають клієнтів, але в результаті спілкування все одно пропонують пригнати авто з США під замовлення. Якщо ж потрапити на «ляльку» — недбало відновлений після серйозного ДТП автомобіль, — можна віддати всі гроші фактично за купу металу. Такі авто ремонтують лише для виду, щоб надати їм візуально привабливий вигляд. Але під косметичним ремонтом ховається сильно розбите і проблемне авто.

На сайті компанії Atlantic Express представлена ??підбірка з «ляльками», які продаються на аукціонах США. На фото «До» і «Після» видно, в якому стані фактично знаходиться автомобіль. Варто відзначити, що на українських майданчиках автомобілів з США, які були серйозно розбиті, а потім відновлені, також більш ніж достатньо.

2019 TESLA MODEL 3

Популярний американський електромобіль Tesla Model 3 побував в серйозній аварії, в результаті чого отримав пошкодження передньої частини. За допомогою наспіх зробленого ремонту автомобіль наведено в товарний вигляд. Ймовірно, новий власник про аварійну історію своєї «нової» Тесла ніколи не дізнається.

Не пропусти:   Сообщники Гона признали себя виновными в помощи бывшему главе Nissan с побегом из Японии

2017 RAM 1500 LARAMIE

Американський пікап RAM 1500 LARAMIE був виставлений на продаж 13 січня на аукціон Copart в дуже розбитому стані. Вже 28 січня, через 15 днів, автомобіль після недбалого ремонту знову з’явився на Копарті. Як можна побачити на фото, за допомогою нехитрих маніпуляцій перекупники приховали обсяг пошкоджень.

2017 LAND ROVER RANGE ROVER HSE

Повнорозмірний позашляховик Land Rover Range Rover був буквально знищений в результаті фатального ДТП. Був відновлений і через деякий час знову з’явився на одному з американських аукціонів. Купивши такий автомобіль, нічого крім регулярних поїздок на СТО, ви не отримаєте.

2018 TOYOTA TUNDRA DOUBLE CAB SR/SR5

Пікап Toyota Tundra з найсильнішим пошкодженням передньої частини кузова. Якщо купити його в «новій версії» і не подбати про ретельну перевірку аварійної історії, можна отримати вкрай проблемний автомобіль. Про те, які проблеми такий «американець» принесе в майбутньому, можна тільки здогадуватися. Тільки ретельний вибір авто на аукціоні та його експертна перевірка в національних базах США зможе захистити покупця від придбання «мотлоху».

Источник news.infocar.ua