АІС пропонує обміняти своє старе авто на нове з пробігом з США або Кореї!

Інформація розміщена на правах реклами:

У мережі АІС протягом одного дня можна вигідно продати свій старий автомобіль і поїхати додому на щойно пригнаному авто з пробігом з США або Кореї. Придбати новий автомобіль можна взагалі без будь-яких початкових грошових вкладень, якщо поєднати послуги трейд-ін та автокредит! Сума викупу за Вашу машину автоматично зарахується в якості першого внеску за покупку будь-якого вподобаного автомобіля з пробігом з США або Кореї!

Відзначимо, що авто з Кореї вигідно відрізняються своєю якістю, стильним зовнішнім виглядом, комфортною експлуатацією та екологічністю.

У свою чергу авто з США відрізняються вигідними цінами та хорошою комплектацією, історію будь-якої моделі легко дізнатися та перевірити.

На вибір Клієнтам, АІС пропонує якісні авто з пробігом імпортовані з Кореї, таких брендів як: Hyundai Santa Fe, Hyundai Tucson, Hyundai Sonata, Hyundai Grandeur, Hyundai Elantra, Kia Optima (K5), Kia Rio, Kia Sportage. Пропонуються автомобілі 2010-2017 років випуску, як з бензиновими і дизельними двигунами, так і з установкою ГБО. Всі автомобілі обладнані коробкою «автомат».

Також, до покупки пропонуються авто з пробігом імпортовані з США таких моделей як: Volkswagen Jetta, Honda CR-V, Chevrolet Cruze, Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-5 Пропонуються автомобілі 2011-2016 років випуску, з бензиновими двигунами та коробкою «автомат».

Загальний склад один з найбільших в Україні та налічує понад 200 автомобілів з пробігом.

Всі автомобілі розмитнені, сертифіковані та доступні до покупки за одними з кращих цін на авторинку в торгово-сервісній мережі АІС по всій Україні.

Основні переваги автовикупу і обміну автомобіля в АІС:

  • безкоштовна і справедлива оцінка ринкової вартості авто;
  • виплата 100% вартості за викуплений автомобіль відразу на місці;
  • продати, купити або обміняти авто з пробігом можна протягом одного дня;
  • оформлення всіх документів та оперативне усунення всіх непередбачених проблем;
  • клієнт не ризикує бути обманутим непорядним покупцем або перекупником з авторинку.
Не пропусти:   Конец локдаунов: продажи авто в ЕС выросли на 87,3%

Варто зазначити, що умови кредитування одні з найвигідніших на ринку, клієнт має можливість обирати між численними кредитними пропозиціями, до 90% кредитних заявок покупців задовольняються банками. Детальні умови кредитування можна уточнити на сайтах банків-партнерів. У торгових центрах АІС можна отримати розрахунки по платежах і подати заявки на отримання кредиту. Купити авто з пробігом можна також і в лізинг. *

Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Нагадаємо, що при покупці авто з пробігом з Кореї в мережі АІС, кожен клієнт отримує безкоштовний страховий сертифікат від поломок на 100 календарних днів, сума відповідальності — 85 000 гривен. ** Так, Клієнт може бути впевнений в придбаному автомобілі з пробігом, не менше ніж в новому, а в разі раптової несправності страхова компанія компенсує вартість ремонтних робіт. **

Більше інформації про пропоновані послуги та автомобілі з пробігом на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати на інформаційній лінії AIS AutoTrade 00-800-50-79-50 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів українських операторів зв’язку).

Додатково інформуємо, що в разі віднесення областей України до червоного рівня екологічної небезпеки, в торгово-сервісній мережі АІС на території введення червоного рівня, прийом відвідувачів з контактного продажу транспортних засобів припиняється, однак покупці можуть придбати авто дистанційно, сплативши через банківську установу; а технічне обслуговування і ремонт авто проводиться в повному обсязі.

* Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ та Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у продавця.

** Страхові послуги надає страхова компанія СК «ВУСО». Не більше 15 000 км пробігу. Інформація про компанію

Источник news.infocar.ua

Не пропусти:   В Украине могут увеличить страховые суммы по ОСАГО